Apteczka dla dorosłych

Niezbędne leki przeciwbiegunkowe i przeciwwymiotne na wakacje

Opublikowano przezredaktor

Na wymarzone wakacje pracujemy przez cały rok, a często nawet i znacznie dłużej. Wybierając się w podróż musimy pamiętać o wielu rzeczach. Nie możemy jednak zapomnieć o zdrowiu. Jakie leki przeciwbiegunkowe i przeciwwymiotne zabrać ze sobą w dłuższą podróż? Dolegliwości żołądkowo-jelitowe na wakacjach Dolegliwości związane z pracą układu pokarmowego takie jak biegunka, wymioty, zaparcia czy(..)

ORTANOL MAX 20 MG X 14 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: omeprazol 20 mg (Omeprazolum) Wskazania: objawy cofania treści żołądkowej do przełyku, objawowe leczenie dolegliwości pieczenia w przełyku (zgaga). Działanie: Ortanol Max hamuje wydzielanie kwasu żołądkowego eliminując przyczynę zgagi oraz skutecznie uwalnia od przykrych dolegliwości. Ortanol Max działa przez 24 godziny, można przyjmować go na czczo, nie wykazuje interakcji z alkoholem. Dawkowanie: Dorośli(..)

RANIMAX 150 MG X 10 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 tabletka zawiera 150 mg ranitydyny w postaci chlorowodorku Wskazania: Wskazany jest do stosowania w objawowym leczeniu nawracających dolegliwości dyspeptycznych nie związanych z chorobą organiczną przewodu pokarmoego takich jak: zgaga, nadkwaśność soku żołądkowego, bóle w nadbrzuszu. Działanie: Lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Powoduje ustąpienie w krótkim czasie dolegliwości związanych z(..)

RANIGAST MAX 150 MG X 10 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład:1 tabletka zawiera 150mg ranitydyny. Działanie: Ranitydyna, substancja czynna leku Ranigast Max, hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości żołądkowych nie związanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego: niestrawność (dyspepsja), zgaga, nadkwaśność, ból w nadbrzuszu. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 16 roku życia 1 tabletka dziennie. Tabletki należy połykać w(..)

CONTROLOC CONTROL 20 MG X 14 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Controloc Control to lek zawierający substancję czynną pantoprazol. Preparat jest dostępny w postaci żółtych, owalnych tabletek dojelitowych (20 mg). Określenie „dojelitowe” oznacza, że tabletki opuszczają żołądek nienaruszone i przechodzą dalej do jelita. Zabezpiecza to substancję czynną przed zniszczeniem pod wpływem kwasu żołądkowego. Preparat Controloc Control jest podobny do leku referencyjnego o nazwie(..)

RENNIE ANTACIDUM X 24 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 tabl. zawiera 680 mg węglanu wapnia i 80 mg węglanu magnezu. Działanie: Preparat neutralizujący nadmiar kwasu żołądkowego, ochraniający błonę śluzową żołądka i dwunastnicy przed nadmierną kwaśnością soku żołądkowego. Wskazania: Nadkwaśność soku żołądkowego i związane z nią dolegliwości jak zgaga, uczucie pełności, nudności, odbijanie się, niestrawność i wzdęcia. Dawkowanie: Ssać lub rozgryźć(..)

BOLDALOIN X 30 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Postać: Tabletki Skład: Boldinum (boldoa) 1 mg Aloe extr. sicc.(aloes) 23,6 mg Substancje pomocnicze : skrobia ziemniaczana, cukier, guma arabska, gliceryna, talk, stearynian magnezu. Wskazania: zaparcia, zaburzenia czynności wątroby, objawy niestrawności takie jak wzdęcia, bóle brzucha, odbijania, nudności, wymioty, zaburzenia wydzielania żółci i soku żołądkowego. Działanie: Lek działa żółciotwórczo, rozkurczowo oraz ochronnie na(..)

FIX MENTHA (MIĘTA) X 30 SASZETEK

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Producent: Herbapol Lublin Skład: Liść mięty pieprzowej Postać: Zioła jednorodne w torebkach do zaparzania.  Zaw. opakowania: 2,0g x3 0 torebek Wskazania: Wewnętrznie-Zaburzenia trawienia, bóle kurczowe żołądka, kolka jelitowa, brak łaknienia, choroby wątroby i dróg żółciowych. Zewnętrznie-podrażnienia skóry, katar, stan zapalny jamy ustnej. Działanie: rozkurczowe, wiatropędne, stymulujące produkcję soku żołądkowego i żółci. Sposób użycia:(..)

ESPUMISAN 40 MG X 25 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Substancja czynna: 1 kapsułka zawiera 40 mg simetikonu. Wskazania: Leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem gazów (wzdęcia), również po zabiegach chirurgicznych Środek pomocniczy w przygotowaniu pacjentów do badań jamy brzusznej (badania radiologiczne, ultrasonograficzne, gastroskopowe); w badaniach z zastosowaniem podwójnego kontrastu jako substancja dodatkowa podawana razem ze środkiem cieniującym W zatruciach(..)

SYLIMAROL 70 MG X 30 DRAŻ

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Postać: Drażetki Skład:1 drażetka zawiera 35 mg lub 70 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę. Wskazania: Zaburzenia czynności wątroby, rekonwalescencja po zapaleniu wątroby oraz po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów. Działanie: Sylimarol działa ochronnie na wątrobę. Zawarta w preparacie sylimaryna stabilizuje błony komórkowe hepatocytów, chroni przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych, działa przeciwutleniająco a także pobudza(..)

ULGIX TRAWIENIE X 20 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: wyciąg suchy z czarnej rzodkwi 200 mg, wyciąg suchy z karczocha 35 mg, wyciąg suchy z kurkumy 20 mg, olejek miętowy 15 mg. Wskazania: Preparat polecany do uzupełniania diety w składniki ułatwiająće trawienie głównych substanacji pokarmowych takicj jak tłuszcze, węglowodany, białka. Działanie: wyciąg z czarnej rzepy pobudza wydzielanie żółci oraz soków żołądkowych,(..)

RAPHACHOLIN C X 30 DRAŻ

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Postać: Drażetki Skład:1 tabl. zawiera 150mg wyciągu suchego z czarnej rzodkwi i węglem leczniczym oraz 47 mg wyciągu suchego z korzenia karczocha, 40 mg kwasu dehydrocholowego i 15mg olejku miętowego. Wskazania: Niewydolność wątroby, atonia pęcherzyka żółciowego, niestrawność i dolegliwości trawienne (bóle brzucha, nudności, odbijania wzdęcia), zaparcia nawykowe lub przewlekłe.

ZDROVIT ALERCAL (WAPNO + KWERCETYNA) X 20 TABL. MUS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 tabletka zawiera wapń 300 mg, kwercetyna 60 mg Wskazania i działanie: Preparat uszczelnia naczynia krwionośne, hamuje reakcje alergiczne i łagodzi objawy alergii. Zalecany jest w okresach wzmożonego pylenia roślin. Przeznaczony jest dla osób dorosłych. Dawkowanie: doustnie Zaleca się spożywać 1-2 tabletki dziennie. Informacje dodatkowe: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną(..)

CALCIUM C POMARAŃCZA X 16 TABL MUSUJĄCYCH (POLFA ŁÓDŹ)

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 tabl. musująca zawiera 1,55 g laktoglukonianu wapnia (co odpowiada 200 mg wapnia) i 200 mg kwasu askorbowego. Wskazania: Stany zwiększonego zapotrzebowania na wapń (ciąża, laktacja, okresy intensywnego wzrostu u dzieci, rekonwalescencja, złamania kości), przeziębienia, wspomagająco w leczeniu chorób alergicznych, stanów zapalnych. Działanie: Wapń jest podstawowym składnikiem mineralnym, wpływającym na utrzymanie równowagi(..)

IWOSTIN SOLECRIN POST REGENERUJĄCA EMULSJA PO OPALANIU 50 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Wskazania: Zalecana do regeneracji każdego rodzaju skóry po ekspozycji na słońce. Działanie: Zmniejsza rumień i podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za degenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz fotostarzenie się skóry. Odżywia i regeneruje skórę, dostarczając niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) i inne lipidy. Długotrwale nawilża skórę, zapobiegając transepidermalnej utracie wody(..)

LA ROCHE ANTHELIOS SPF30 KREM 50 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Wskazania: Do skóry skłonnej do alergii słonecznych. Skóra normalna i sucha. Normalne słońce. Właściwości: Wysoka, szeroka, fotostabilna ochrona przed UVA/UVB Wzmocniona ochrona przed promieniami UVA, dzięki nowemu systemowi filtrów łączącego Mexoryl® SX i XL, olejek fotostabilizujący Eldew® oraz ekstrakt z Senna Alata, chroniący DNA komórkowe W nowej, bardziej minimalistycznej, testowanej dermatologicznie formule: bezzapachowy,(..)

IWOSTIN SOLECRIN WODODPORNY KREM OCHRONNY SPF25 75 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Wskazania: Codzienna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB skóry wrażliwej i alergicznej Zapobieganie powstawaniu fotodermatoz i przebarwnień Zalecany do ochrony przeciwsłonecznej dla dzieci i niemowląt od 6. miesiąca życia Działanie: Skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB Zawiera kompleks fizycznych i chemicznych filtrów (Tinosorb M, Tinosorb S, Parsol 1789, dwutlenek tytanu) Przeciwdziała(..)

BIODERMA PHOTODERM MINERAL – KREM Z FILTREM MINERALNYM SPF50+ 100 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Wskazania i działanie: Maksymalna, mineralna ochrona przed słońcem dla skóry wrażliwej, podatnej na reakcje alergiczne na filtry chemiczne i środki zapachowe, nadwrażliwej na słońce, delikatnej skóra niemowląt i dzieci, skóry po zabiegach dermatologii estetycznej Maksymalny filtr przed promieniowaniem UVB oraz optymalne zabezpieczenie przed promieniowaniem UVA gwarantują skuteczną ochronę przed poparzeniami oraz reakcjami alergicznymi(..)

CLOTRIMAZOLUM ZIAJA 1% KREM 20 G

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Substancja czynna: 1 g kremu zawiera 10 mg klotrimazolu Wskazania: Grzybice skóry i błon śluzowych wywołane przez różne szczepy dermatofitów, w tym grzybica pachwin, dłoni, stóp, grzybica międzypalcowa a także łupież pstry i rumieniowy. Skuteczny jest w leczeniu drożdżycy skóry (kandydoza) np. zanokcica drożdżakowa, wyprzenie drożdżakowe, drożdżyca paznokci i wałów paznokciowych. Działanie:(..)

PANTHENOL PIANKA 5% 150 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Dexpanthenol 5% Wskazania: Pianka Panthenol 5% przeznaczona jest do ochrony i pielęgnacji wysuszonej, podrażnionej i uszkodzonej skóry zwłaszcza po poparzeniach. Działanie: Panthenol w skórze przechodzi w kwas pantotenowy należący do grupy witamin B. Zapewnia on prawidłowy przebieg przemian metabolicznych w komórkach naskórka. Chroni i pielęgnuje wysuszoną, podrażnioną i uszkodzoną skórę zwłaszcza po(..)

ENTIL ŻEL 8 G

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: glikol oktylenowy, glikol polietylenowy, glicerol, karbomer, wodorotlenek sodu. Wskazania i działanie: Entil jest hydrożelem przeznaczonym do stosowania na nieuszkodzoną skórę celem łagodzenia miejscowych objawów takich jak: świąd, obrzęk, zaczerwienienie skóry po ukąszeniu owadów. Formuła żelu Entil oparta jest na bazie fizycznej aktywności osmotycznej. Stosowany na nieuszkodzoną skórę wykazuje miejscowo właściwości: łagodzi świąd,(..)

DAPIS ŻEL ŁAGODZĄCY SKUTKI UKĄSZENIA OWADOW 40 G

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Apis mellifica 6DH 1 g. Ledum palustre TM 5 g. Podłoże: ad 100 g. Preparat homeopatyczny. Wskazania: Dapis żel łagodzący ukąszenia – przeznaczony jest do użytku zewnętrznego jako remedium, na dyskomfort związany z ukąszeniem przez komary, mrówki, gzy czy kleszcze. Jest wygodny w stosowaniu, gdyż nie posiada składników natłuszczających, plamiących, barwiących i jest(..)

FENISTIL 0,1% ŻEL 30 G

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 g żelu zawiera substancję czynną: maleinian dimetindenu 1mg oraz substancje pomocnicze: chlorek benzalkoniowy 0,005 g , wersenian sodu 0,050 g , carbopol 974 (carbomer 934 P) 0,900 g , wodorotlenek sodu 30% w/w 1.000 g , glikol propylenowy 15.0 g, woda oczyszczana do 100.0 g Opakowanie: 30 g Wskazania: Świąd towarzyszący(..)

OFF! FAMILYCARE SOFT SPRAY 100 ML

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Płyn, który skutecznie chroni przed komarami, kleszczami i innymi owadami latającymi. Polecany dla dzieci powyżej 6 lat. Zawiera aloes, który pielęgnuje i nawilża skórę. Źródło: OFF! FAMILYCARE SOFT SPRAY 100 ML, Apteka Internetowa

PLASTRY ZESTAW UNIWERSALNY X 24 SZT

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Zestaw plastrów z opatrunkiem na różnych podłożach w różnych rozmiarach. idealny zestaw plastrów powszechnego, uniwersalnego użytku zawiera duży wybór plastrów dostosowanych do różnej wielkości drobnych ran i skaleczeń zabezpieczają przed zanieczyszczeniem i brudem Zestaw zawiera 24 szt. plastrów z opatrunkiem w 3 rodzajach (Minifol, Prestopor i Prestovis Plus) Źródło: PLASTRY ZESTAW UNIWERSALNY X(..)

PLASTRY TURYSTYCZNE – 24 SZT (3 RODZAJE)

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Idealny zestaw plastrów zarówno w podróży, na wycieczce, na wakacjach, jak i w domu Zawiera duży wybór plastrów dostosowanych do różnej wielkości ran i skaleczeń. Zabezpieczają, przed zanieczyszczeniem i brudem. Hipoalergiczne Zestaw zawiera 24 sztuki plastrów z opatrunkiem w 3 rodzajach: Minifol- plaster z opatrunkiem na folii z mikroperforacją z klejem akrylowym: 4(..)

COLDREX MAXGRIP X 5 SASZETEK

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny , 40 mg kwasu askorbowego Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegaje z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, katarem, zapaleniem zatok. Działanie: Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu  przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczajacym naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, zmniejszającym przekrwienie,(..)

GRIPEX X 12 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: (1 tabletka): paracetamol 325 mg, pseudoefedryna 30 mg, dekstrometorfan 10 mg, substancje pomocnicze. Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, suchy kaszel, ból głowy lub gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Działanie: Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrożniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość(..)

FEBRISAN X 8 SASZETEK

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Producent: Nycomed Pharma Skład: 750 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny , 60 mg witaminy C Postać: proszek do sporządzenia roztworu doustnego, saszetki Wskazania: krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, bóle zatok. Działanie: Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i udrażnia przewody nosowe.  odpowiednio wysoka dawka(..)

FERVEX X 8 SASZETEK

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: paracetamol  500mg, kwas askorbinowy (wit. C) 200mg, maleinian feniraminy 25mg Wskazania: Przeziębienie, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, alergiczny nieżyt nosa oraz objawy grypopodobne u dorosłych i dzieci powyżej 15 roku życia. Działanie: Preparat złożony, Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy wykazuje działanie przeciwhistaminowe, zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, udrażnia(..)

ENTEROL 250 X 10 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 kaps.zawiera 250 mg liofilizowanych drożdży szczepu Sacharomyces boulardii. Wskazania: Biegunki bakteryjne, przebiegające bez domieszki krwi w kale i bez objawów uogólnionych – jako dodatek do nawodnienia u dorosłych i dzieci. Zapobieganie biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków. Dodatek do antybiotykoterapii w nawracających zakażeniach Clostridium difficile. Zapobieganie biegunkom występującym w żywieniu dojelitowym.

LINEX FORTE X 21 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Przywraca fizjologiczną florę bakteryjną jelit, chroni przed niekorzystnym działaniem antybiotyku na przewód pokarmowy. Skład: Liofilizat bakterii: Lactobacillus acidophilus  (LA-5),  Bifidobacterium animalis, lactis (BB-12), mieszanina inuliny (90 – 94%) oraz oligofruktozy (6 – 10%). Substancje dodatkowe: Wypełnienie kapsułki: celuloza mikrokrystaliczna, dekstroza bezwodna, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu; Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza i barwniki: tlenki i wodorotlenki(..)

MULTILAC X 10 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Substancje czynne: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, składnik prebiotyczny- oligofruktoza. Wskazania: w trakcie i/ lub po antybiotykoterapii; z zaburzeniami czynnościowym jelit (m.in. wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego); z biegunką o różnej etiologii: biegunka podróżnych; biegunką wirusową (rotawirus), biegunka po(..)

IMODIUM INSTANT X 6 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: Chlorowodorek loperamidu 2mg Wskazania: U pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego lek Imodium Instant może być stosowany w celu zmniejszenia liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji. Działanie: Zmniejsza perystaltykę jelit, wydłuża czas przechodzenia treści pokarmowej przez jelita. Loperamid zwiększa spoczynkowe napięcie zwieracza odbytu, jednocześnie zmniejszając natychmiastową potrzebę wypróżnienia (parcie na stolec).

CARBO MEDICINALIS 300 MG X 20 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Producent: ICN POLFA RZESZÓW Skład: 1 tabletka zawiera 300mg węgla leczniczego Wskazania: zatrucia pokarmowe, biegunki, wzdęcia, nadmierna fermentacja jelitowa Działanie: Węgiel leczniczy stanowi sproszkowany węgiel aktywny, który posiada dużą zdolność adsorpcji. Po przyjęciu doustnym węgiel wiąże wszystkie substancje znajdujące się w przewodzie pokarmowym, w tym substancje toksyczne i toksyny bakteryjne, zatrzymuje też na(..)

ENDIEX 200 MG X 12 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Producent: ZENTIVA Skład: 1 kapsułka zawiera 200mg nifuroksazydu Wskazania i działanie: Ostra biegunka bakteryjna bez objawów zakażenia ogólnego (biegunka podróżnych, pokarmowa, zapalenie żołądka i jelit). Lek nie wpływa na naturalną florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym. Działa miejscowo w świetle jelita. Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.

NIFUROKSAZYD 100 MG X 24 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 1 tabletka zawiera:Substancje czynne: Nifuroksazyd 100 mg. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.Skład otoczki: alkohol poliwinylowy, makrogol 3350, lak aluminiowy żółcieni chinolinowej E104, talk, tytanu dwutlenek, żółcień pomarańczowa E110, lak aluminiowy indygokarminy E132.

STOPERAN 2 MG X 8 KAPS

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Postać: tabletki Skład: 1 kapsułka zawiera 2mg chlorowodorku loperamidu Wskazania: Leczenie objawowe ostrych biegunek. Leczenie objawowe przewlekłych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego.

LAREMID 2 MG X 10 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Postać: tabletki Skład:1 tabletka zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu Wskazania: Objawowe leczenie biegunki ostrej i przewlekłej występującej w zaburzeniach czynnościowych lub chorobach zapalnych jelit.

ASPIRIN 500 MG X 10 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 500mg kwasu acetylosalicylowego Wskazania: Bóle róznego pochodzeniu o małym lub średnim natężeniu ( bóle głowy, mięśniowe, kostno-stawowe), gorączka, ból i gorączka towarzyszące grypie i przeziębieniu Działanie: Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny

IBUPROM X 10 TABL

Opublikowano przezadmin

Opis produktu Skład: 200mg ibuprofenu Wskazania: Bóle o słabym lub średnim nasileniu ( ból głowy, gardła, zębów, mięśni, pooperacyjne, miesiączkowe) gorączka ( w przebiegu grypy i przeziębienia) Działanie: Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny Dawkowanie: doustnie DOROŚLI: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę DZIECI: nie stosować poniżej 12 rż, powyżej 12 rż dawkowanie jak u dorosłych