BOLDALOIN X 30 TABL

Opis produktu

Postać: Tabletki

Skład: Boldinum (boldoa) 1 mg Aloe extr. sicc.(aloes) 23,6 mg Substancje pomocnicze : skrobia ziemniaczana, cukier, guma arabska, gliceryna, talk, stearynian magnezu.

Wskazania:
zaparcia, zaburzenia czynności wątroby, objawy niestrawności takie jak wzdęcia, bóle brzucha, odbijania, nudności, wymioty, zaburzenia wydzielania żółci i soku żołądkowego.

Działanie:
Lek działa żółciotwórczo, rozkurczowo oraz ochronnie na wątrobę. Zwiększa również produkcję kwasu solnego w żołądku. Obecne w preparacie antrazwiązki pobudzają perystaltykę jelita grubego i działają łagodnie przeczyszczająco.

Dawkowanie:

Dorosłym 3 razy dziennie po 1 tabletce (jako preparat żółciopędny i pobudzający wydzielanie soków żołądkowych). Jako łagodny środek przeczyszczający od 1 do 3 tabletek jednorazowo, wieczorem.
Dzieciom powyżej 12 roku życia i osobom w podeszłym wieku od 1 do 2 tabletek dziennie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło: BOLDALOIN X 30 TABL, Apteka Internetowa

1 komentarzy na “BOLDALOIN X 30 TABL

  1. Bardzo często borykam się z problemem związanym z zaparciami, dowiedziałam się od znajomej, że Boldaloin szybko i skutecznie zwalcza ten problem. Na necie znalazłam świetną stronkę http://www.apteka-zielona.pl gdzie można bez problemu zamówić ten lek. W przeciągu 24h lek miałam już u siebie w domu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.