RANIGAST MAX 150 MG X 10 TABL

Opis produktu

Skład:1 tabletka zawiera 150mg ranitydyny.

Działanie: Ranitydyna, substancja czynna leku Ranigast Max, hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku.

Wskazania:
Objawowe leczenie dolegliwości żołądkowych nie związanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego: niestrawność (dyspepsja), zgaga, nadkwaśność, ból w nadbrzuszu.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 16 roku życia 1 tabletka dziennie. Tabletki należy połykać w całości, popijając niewielką ilością wody. Stosować nie dłużej niż 2 tygodnie.

Źródło: RANIGAST MAX 150 MG X 10 TABL, Apteka Internetowa

2 komentarzy na “RANIGAST MAX 150 MG X 10 TABL

  1. Również często podróżuje a moje dolegliwości trawienne związane są właśnie z dużą ilością wszelakiego rodzaju jedzenia. W sumie to nigdy wcześniej nie myślałem o tym żeby zabierać ze sobą jakieś tam proszki na ból brzucha czy zgagę. No ale teraz już wiem, że bez tego ani rusz hehe. Dobrze że jest możliwość kupienia ich przez internet, co dla mnie jest wygodnym rozwiązaniem. Ostatnio właśnie zakupiłem większą ilość na stronce http://www.apteka-zielona.pl.

  2. Nigdy nie ruszam się z domu na dłuższe wyprawy bez Ranigastu, szczególnie gdy wybieram się na wakacje za granicę. Lubię pokosztować tradycyjnych potraw, lecz później męczy mnie okropna zgaga i ból. Ranigast zawsze mi pomaga!

Możliwość komentowania jest wyłączona.